Nopea toimitus joka päivä 5,99 €. Yli 100 € tilaus ilman toimitusmaksua!

Tuotteet‪» Langat‪» Villasekoitelangat‪» Wool maxi Villasekoitelanka‪»

Varastotilanne

Tämän tuotteen toimitusaika on heti, jos sitä on vapaana varastossamme ja muuten arviolta 3 - 15 vrk tilauksesta. Arvion luotettavuus on hyvä. Voit tilata tätä tuotetta korkeintaan varastossamme olevan määrän.

TuoteVerkosta toimitettavissaAlajärviTulossa lisää arvioltaLisää ostoskoriin
Beige 4474161414
Harmaa 4474172828
Huurrettu roosa 4474041010
Huurrettu sininen 44740977
Keltainen 4474021111
Laventeli 44740833
Luonnonvalkoinen 44740177
Meleerattu harmaa 4474181212
Meleerattu tummanharmaa 44741999
Musta 44742022
Oliivinvihreä 4474131414
Petrooli 44741199
Punainen 44740755
Ruosteenpunainen 44740688
Sininen 44741077
Tummankeltainen 44740377
Tumma roosa 44740577
Vaaleanruskea 44741599
Vaaleanvihreä 44741477
Vihreä 44741211